Õppetöö

Õpetajad ja töötajad


Vana-Vigala Põhikooli õpetajad ja töötajad 2021/2022.õ.a.

  1. Margit Liira-  direktor
  2. Krista Viibus – 1. klassi juhataja, õpiabi
  3. Raili Roosi – 2.-3. klassi juhataja, pikapäevarühm
  4. Mare Kivi - 4. klassi juhataja, 5. klassi ajalugu, õpiabi
  5. Krista Tõldmaker – 5.-6. klassi juhataja, kunst, käsitöö (2.-3.kl), tantsuline liikumine (1.-5.kl)
  6. Ilona Pappe - 7. klassi juhataja, inimeseõpetus, geograafia, sotsiaalpedagoog
  7. Marje Orav – 8A klassi juhataja, matemaatika (5.-9. kl.)
  8. Silja Käär - 9A klassi juhataja, eesti keel (7.-9. kl), kirjandus (6.kl), muusikaõpetus (5.-9. kl)
  9. Ivika Priidel – inglise keel (3.-7.kl), vene keel, inglise keel (8K, 9K)
  10. Hedi Maasikas – inglise keel (8A, 9A) , saksa keel (8K)
  11. Jüri Vlassov - vene keel (6-9.kl)
  12. Anne Viirma –  ajalugu, ühiskonnaõpetus
  13. Tiina Kalda - loodusõpetus (7. kl.), bioloogia, inimeseõpetus (8K)
  14. Maarja Jõevee - käsitöö (4-9.kl T)
  15. Kaia Kullamaa - kunstiõpetus
  16. Nele Nisumaa – kehaline kasvatus
  17. Tiina Loide – keemia 
  18. Hillar Orav – füüsika, matemaatika (8K, 9K)
  19. Aili Soonberg – raamatukoguhoidja, muusika (1.-4.kl.)
  20. Andres Kikas – majandusjuhataja, tööõpetus (4.-9.kl. P)
  21. Kati Kuldmaa - huvijuht, 8A arvutiõpetus
  22. Silja Sepp - õpetaja abi, õpilaskodu pedagoog
  23. Mari-Liis Lokkota - sekretär
  24. Kaili Kirsipuu – 8K klassi juhataja, õpilaskodu kasvataja
  25. Tõnu Mesila  – 9K klassi juhataja, õpilaskodu kasvataja
  26. Merike Hints – õpilaskodu kasvataja
  27. Pirje Kirs – õpilaskodu kasvataja
  28. Reet Mander-õpilaskodu kasvataja
  29. Edyt Taganõmm-õpilaskodu öökasvataja
  30. Lii Välis – nõustaja
  31. Aime Kikas – puhastusteenindaja
  32. Silva Paavel – puhastusteenindaja
  33. Valve Jaakson – puhastusteenindaja
  34. Olev Nisumaa – maadlustreener

Vana-Vigala Põhikooli õpetajad ja töötajad 2021/2022.õ.a.

  1. Margit Liira-  direktor
  2. Krista Viibus – 1. klassi juhataja, õpiabi
  3. Raili Roosi – 2.-3. klassi juhataja, pikapäevarühm
  4. Mare Kivi - 4. klassi juhataja, 5. klassi ajalugu, õpiabi
  5. Krista Tõldmaker – 5.-6. klassi juhataja, kunst, käsitöö (2.-3.kl), tantsuline liikumine (1.-5.kl)
  6. Ilona Pappe - 7. klassi juhataja, inimeseõpetus, geograafia, sotsiaalpedagoog
  7. Marje Orav – 8A klassi juhataja, matemaatika (5.-9. kl.)
  8. Silja Käär - 9A klassi juhataja, eesti keel (7.-9. kl), kirjandus (6.kl), muusikaõpetus (5.-9.
kl)
  • Ivika Priidel – inglise keel (3.-7.kl), vene keel, inglise keel (8K, 9K)
  • Hedi Maasikas – inglise keel (8A, 9A) , saksa keel (8K)
  • Jüri Vlassov - vene keel (6-9.kl)
  • Anne Viirma –  ajalugu, ühiskonnaõpetus
  • Tiina Kalda - loodusõpetus (7. kl.), bioloogia, inimeseõpetus (8K)
  • Maarja Jõevee - käsitöö (4-9.kl T)
  • Kaia Kullamaa - kunstiõpetus
  • Nele Nisumaa – kehaline kasvatus
  • Tiina Loide – keemia 
  • Hillar Orav – füüsika, matemaatika (8K, 9K)
  • Aili Soonberg – raamatukoguhoidja, muusika (1.-4.kl.)
  • Andres Kikas – majandusjuhataja, tööõpetus (4.-9.kl. P)
  • Kati Kuldmaa - huvijuht, 8A arvutiõpetus
  • Silja Sepp - õpetaja abi, õpilaskodu pedagoog
  • Mari-Liis Lokkota - sekretär
  • Kaili Kirsipuu – 8K klassi juhataja, õpilaskodu kasvataja
  • Tõnu Mesila  – 9K klassi juhataja, õpilaskodu kasvataja
  • Merike Hints – õpilaskodu kasvataja
  • Pirje Kirs – õpilaskodu kasvataja
  • Reet Mander-õpilaskodu kasvataja
  • Edyt Taganõmm-õpilaskodu öökasvataja
  • Lii Välis – nõustaja
  • Aime Kikas – puhastusteenindaja
  • Silva Paavel – puhastusteenindaja
  • Valve Jaakson – puhastusteenindaja
  • Olev Nisumaa – maadlustreener