Priit Tammise loeng 18. февраля admin

Reedel, 15. veebruaril, oli meil suurepärane võimalus võõrustada Eesti mereväe nooremleitnant Priit Tammist.

Loengut alustas ta mereväge tutvustava videoga ning rääkis iseendast ja oma haridusteest. Priit on sündinud ja kasvanud Vana-Vigalas ning lõpetanud Vana-Vigala Põhikooli 14. lennu aastal 2007. Liikus edasi ajateenistuse ja Kõrgema Sõjakooli teemadele ning lõpetas kirjeldusega mereväes teenimisest. Toimus ka küsimuste-vastuste ring.

Priidu suurepärast loengut oli huviga kuulamas-vaatamas kogu Vana-Vigala koolipere. Vast sütitab see kedagi meie praegustest õpilastestki tulevikus Mereväega liitumist ja Kõrgemasse Sõjakooli õppima asumist kaaluma.

Loodan, et oli tore taaskohtumine oma kunagise koolimaja ja endiste õpetajatega. Aitäh!