Õppereisid tähetorni Orion ja Matsalu rahvusparki 14. мая admin

KIK projekti rahastusel võtsid meie kooli õpilased osa kahest õppeprogrammist.

7. mail 2019.a. külastasid meie II kooliastme õpilased tähetorni Orion, kus võtsid osa õppeprogrammist "Loodusseaduste avastamine meie ümber"

Loodusseaduste avastamine õpilase jaoks algab tema tähelepanu kõitvast loodusnähtusest või eksperimendist. Alguses vaatleja rollis, hiljem läbiviija rollis. Laiendame arusaamist looduses valitsevate seaduste ühtsusest, nende muutmatusest ja vastastikseostest.

14.mail 2019.a. käisid meie III kooliastme õpilased Matsalu rahvuspargis õppeprogrammil "Looduskaitse Matsalu rahvuspargis"

Õpilased tutvuvad Matsalu rahvuspargis erinevatele kooslustele iseloomulike liikidega ning nende kaitsmiseks tehtavate töödega. Õppeprogrammi juurde kuuluvad  töölehed ning esitluses teema hilisemaks kinnistamiseks klassis õpetaja poolt.