Ettelugemise võistlus 10. октября admin

8.oktoobril toimus Rapla Keskraamatukogus maakondlik ettelugemise võistlus, mis on eelvõistlus üleriigilisele ettelugemise võistlusele. Sel aastal kannab võistlus, nagu eesti keele aastale kohane, pealkirja " Heal meelel ja ilusal keelel". Võistluses osalevad neljandate klasside õpilased.

I koha saavutas Gerda Asumets Vana-Vigala Põhikoolist. Gerdat kiideti suurepärase ilmekuse eest. Lisaks suhtles ta väga hästi publikuga, luges selge diktsiooniga, fraseeris hästi, kasutas erinevaid hääli ja pidas hästi kinni etteantud ajast.

Gerda läheb esindama Raplamaad üleriigilisel ettelugemise võistlusel, mis toimub 19.oktoobril Eesti Lastekirjanduse keskuses.