Distantsõpe 09. veebruar admin

Kuna koolis on õpetajate hulgas positiivsed koroona-juhtumid, siis alates homsest on kuni 19.veebruarini on kõik klassid distantsõppel. Alates 5.klassist toimuvad kindlasti videotunnid vastavalt eKooli teadetele, väiksematel vastavalt kokkuleppel õpetajaga.

Lähikontaktsed õpetajad ja õpilased saavad teavituse ka Terviseametilt ning järgivad saadud juhiseid.

Lapsed, kes on haiged ja ei saa distantsõppes osaleda, nende kohta palume saata tõend.

Toidupakid kodus oldud aja eest plaanime jagada 19.veebruaril, kui õpetajad on eneseisolatsioonist väljas. Vastavad teated tulevad jooksvalt.

Püsime terved!

Püsime terved!