NB! Väga oluline info teetööde kohta. 13. november admin

E16.11.2020-R20.11.2020 on Kivi-Vigala ristmik teetöödeks täielikult suletud.

Läbi saavad liinibussid, teenindav transport (Kooli tänavale ja Kiriku teele) ja kohalikud elanikud Kooli tn ja Kiriku teele pööramiseks, kuid see võib tähendada ka ooteaegasid. Otse Pärnu poole ega Pärnu poolt asulast läbi ei saa. Ka Sääla teele info järgi läbi ei saa.

Ametlikud ümbersõidud on Vana-Vigala poolt tulles mööda Araste teed või Sääla teed ja Pärnu poolt tulles Manni kaudu. Vaata pilte.

Et kohalike liikluskoormust ristmikult maha saada, oleme kokku lepinud, et ajutiselt avatakse meie loal kuni 3,5t sõiduautodele ja kaubikutele läbipääs paisjärve otsast Kooli tänava kaudu. Kuna seal 2 autot kõrvuti ei mahu, siis kes esimesena teel on, sel on eesõigus. Olge äärmiselt tähelepanelikud!

Kui vähegi ilma peab, siis loodetavasti järgmise nädalaga on olulised liiklustakistused läbi.